Hizmet Sözleşmesi - Kuşadası'nda Teknik Servis Hizmetleri

Kuşadası'nda Beyaz  Eşya ve Klima için Teknik Servis.
KUŞADASI TEKNİK SERVİS
BEYAZ EŞYA & KLİMA & ELEKTRONİK
İçeriğe git

Hizmet Sözleşmesi

Kurumsal

Hizmet Sözleşmesi

2006 yılından beri servis merkezi sektörü içerisinde hizmet vermekte olan firmamız gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile adından sık bir şekilde söz ettirmektedir. Bu ön plana çıkmamızı sağlayan konulardan bir tanesi müşterilerimize verdiğimiz hizmet garantisi ve çalışma sahası içerisinde göstermiş olduğumuz hizmet kalitemizdir. Bu hizmet anlayışımız ilk kurulduğumuz yıldan beri değişime uğramadan günümüze kadar artarak devam etmiştir.
Bunların yanı sıra ürünlerine hizmet vereceğimiz müşterilerimizle imzalamış olduğumuz sözleşmeler müşterilerin bizlere duymakta oldukları güvenin artmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı müşterilerimiz bu sözleşmeler sayesinde ürünlerini emin bir şekilde bize verebileceklerdir. Kendilerine sözleşme içerisinde belirtmiş olduğumuz konuları iyi şekilde öğrenerek akıllarında soru işareti bırakan noktaları teknik personelimize ileterek gerekli cevapları alabilirler.
Sözleşmemizin İçeriği Hakkında Bilgiler
Teknik servis firması olarak siz değerli müşterilerimizle yapacağımız iş içerisinde imzalayacağınız sözleşme içerisinde bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Teknik servis içerisinde bulunmakta olan ürünlerin tamir aşamaları e-posta ya da kısa mesaj yoluyla müşterilere bildirilecektir. Teknik servis bünyemiz içerisinde bulunan ürünlerin tespit edilen yedek parça değişimleri ya da ekstra tamir ücretleri müşterilere bildirilerek ücret konusunda bilgilendirmelerde bulunulur.
Firmamız içerisinde onaylanmış olan cihazların hedeflenen tamir süresinin 7 iş günü olduğunu söyleyebiliriz. Lakin işin uzaması halinde en geç 15 iş günü içerisinde ürünler müşterilere tamir ve onarım işlemleri tamamlanmış bir şekilde iletilmiş olacaktır.
Firmamızın Müşteri Memnuniyeti
Teknik servis firması olarak müşterilerimize bu sözleşmeyi sunarken her daim müşterilerimizin iş konusunda gerekli olan bütün konular hakkında bilgili olmalarını hedeflemekteyiz. Bundan dolayı sizlere yollamış olduğumuz personel arkadaşlarımız imzalamanız gereken belgeyi sadece uzatıp imzalayın demek yerine sözleşmeyi iyi bir şekilde okumanıza yardımcı olarak aklınızda herhangi bir soru işaretinin oluşmasına engel olacaklardır. Bu hizmet anlayışımızdan ötürü müşterilerin bizlere ürünlerini teslim ederken güven duyduklarını hissedebilmekteyiz.
Bunun yanında müşterilerimiz diledikleri zaman çağrı merkezimizi arayarak bizlerde olan ürünleri hakkında bilgi alabilirler. Firma olarak ev ya da iş yeriniz içerisinde çözüme kavuşturabileceğimiz sorunları kısa süreler içerisinde çözerek sizlerin zaman açısından kayıp yaşamanızı engellemekteyiz.

Created with kusadasiteknik.com
Kuşadası Spot Eşya
Kuşadası 'nda İkinci El Beyaz  Eşya Klima Satış Noktası
Teknik Servis Hakkında

2006 yılında Kuşadası'nda kurulan teknik servisimiz, şirketlerin ihtiyaçlarına özel beyaz eşya klima elektrik elektronik tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Uzman ekibimiz ve deneyimimizle, işletmelerin teknik sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözüyoruz.
İçeriğe dön